fbpx

Majutus peamaja tubades

Majutus tubade kaupa on saadaval kui suuremaid gruppe majas pole

Kui puhkemaja ja kompleks ei ole välja renditud, pakume majutust ka üksikutes puhkemaja tubades.

 

Sisekujundusest

2021 aasta kevadel uue ilme saanud tubade sisekujunduses domineerivad heledad skandinaaviapärased toonid, mida rikastavad modernsed värvilaigud renoveeritud mööbli näol.

Kõik Saarjärve Puhkemaja tubades kasutatud mööbel on taaskasutatud vana mööbel,…

…mille renoveerimisel oleme kasutanud kaasaegseid värve ja modernseid kangaid. Proovime mööblit soetades arvestada, et see pärineks samast ajastust kui puhkemaja ise, toetades niimoodi 70-ndate suvila-arhitektuuri, mille suurepärane näide Saarjärve Puhkemaja kahtlemata on.
Tubade põrandaid soojendavad kaltsuvaibad on perenaise ema tehtud ja paljudes neis on ära kasutatud varem phkekemajas kasutusel olnud kangaid.

 

Tubade asetus

Kõikides tubades on 4 voodikohta, 4-jas toas on nari, mis võimaldab, ka nt. 3-lapsega meie juures majutuda. Lastega peredele pakume võimalust majutuda 5-kesi ühes toas. Täiskasvanuid 5-kesi ühte tuppa me ei majuta!

Puhkemaja esimese korruse tubadesse pääseb puhkemaja peauksest ja nende vahele jääb avar koridor, kus asuvad ka wc-d ja dušširuumid. Tubades wc-d ja dušši pole.
Puhkemaja teise korruse tubadesse pääseb nii puhkemajast seest trepikojast kui ka puhkemajast väljast, 2. korruse terrassi kaudu. 2. korruse toad avanevad otse terrassile, kus iga toa juures on olemas laud ja toolid ning lamamistoolid, et saaksite nautida järvevaadet. Kõikide tubade aknad on vaatega metsa poole.

 

Hind

Toa hind 2-le on 50€

Iga lisanduv inimene maksab 25€, seega 4-kohalise toa hind on 100€.
Juhul kui soovite toas ööbida üksi, on toa hind ikkagi 50€.

Majutuse hinna sisse ei kuulu hommikusöök, seda on võimalik lisatasu eest tellida.
Kui renditakse puhkemaja tubade kaupa, ei kuulu hinna sisse köögi kasutamine. Kui soovite rentida suuremale seltskonnale mitu tuba koos köök-söögitoa kasutamisega peaksite rentima kogu peamaja.

 

Igas toas on

  • - Majutuskohad kuni 4-le
  • - voodiriided ja rätikud
  • - pimendavad rulood
  • - peegel ja kummut või laud
  • - nagid riiete jaoks
  • - 2. korrusel on toa ees ühisterrass mööbliga