fbpx

Renditingimused

Armas külaline!

Suured tänud, et kaalud oma sündmuse tähistamist Saarjärve Puhkemajas.

Saarjärve Puhkemaja asub Lõuna-Eestis, Põlvast Värska suunal sõites 10 km kaugusel, Saarjärve soojärve kaldal, Kuulmajärve maasikukaitsealal.
Saarjärve Puhkemaja koosneb suurest puhkemajast ja saunamajast, allolevas tekstis kirjeldame mõlemat hoonet lähemalt.

Saarjärve Puhkemaja sobib suurepäraselt ettevõtete suvepäevade, seminaride, koolituspäevade ja talvepäevade pidamiseks. Sünnipäevade, pulmade, suguvõsa kokkutulekute tähistamiseks ja ka niisama perega puhkamiseks.

Majutujatele pakume ettetellimisel toitlustust ja koostöös kohalike toitlustajatega pakume catering-teenust kõikidele teie sündmustele.

Alljärgnevalt on välja toodud meie puhkekemaja kompleksi reserveerimise tingimused ja võimalused.

Renditingimused ja võimalused  01.05 – 31.12.2022

PUHKEMAJA HINNAD

Kogu puhkemaja kompleksi rendihind sisaldab:

 • majutust suures puhkemajas 32-le,
 • majutust saunamajas 6-le koos sauna ja kümblustünniga,
 • majutust Glämping-telgis 2-le
 • järveäärse ovaalsauna ja kümblustünni kasutamist.

Rendihinna ja kogu kompleksi saadavuse leiad kuupäevapõhiselt meie kodulehe online broneerimissüsteemist. Kogu kompleksi rendihinnale lisanduvad söögid, joogid ja lisateenused vastavalt Saarjärve Puhkemaja hinnakirjale.

Rentides kogu Saarjärve puhkemaja kompleksi koos puhkemaja ja saunamajaga arvestatakse Teie rendiajaks ajavahemik 15:00 – 12:00 (järgmise päeva hommikuni), sh. ka majutus. Selle aja sisse peab mahtuma ka kogu ettevalmistusaeg. Pärast rendiaja lõppu peab Teie seltskond vabastama territooriumi.

PUHKEMAJA KOGU KOMPLEKSI RENDI HINNAS SISALDUB

 • Suur puhkemaja

  • 2-korruseline puhkemaja koos 8 toaga, millest iga tuba mahutab kuni 4 külalist, kokku majutuskohti 32-le.
  • Igas toas on 4 voodit, neljas toas on 1 narivoodi. Toa hinnas on voodiriided ja rätikud.
  • 1. korrusel köök-söögisaali, milles on kaasaegne köök ja istumiskohad kuni 32-le külalisele, lisaks kaminaga puhkenurk.
  • Köögis on olemas külmik, pliit, ahi, kraanikauss, pannid, potid, lõikelauad, noad, segamistarvikud ja kausid. Sööginõud (taldrikud, söögiriistad, tassid, klaasid ) 32-le.
  • Puhkemajas sees on 2 pesuruumi, milles kummaski on 2 dušši ja 1 wc, lisaks on territooriumil veega wc-maja nii meestele kui naistele, milles kummaski on 2 wc-d.
 • Saunamaja

  • Kahe-korruselises Saunamajas on 2. korrusel majutuskohada kuni 6-le.
  • Saunamaja majutuse hinna sisse kuuluvad voodiriided ja rätikud.
  • 1. korrusel kaminaga köök-tuba kus on täisvarustuses köök  koos söögivalmistamise- ja söögiriistadega ning söögilaud kuni 6-le inimesele.
  • 1. korrusel on ka puuküttega saun, terrass ja ujumiskai.
  • Saunamaja terrassil on diivan ja tugitoolid ning söögilaud koos toolidega 6-le, grill ja grillimistarvikud.
  • Saunamaja terrass mahutab ja kannab maksimaalselt 10 inimest!
 • Ovaalsaun ja kümblustünn järve ääres

  • Ovaalsaun asub järve kaldal ning selle ees olev ujumiskai võimaldab peale saunaleili minna end järvevette jahutama.
  • Ovaalsaunas on puudub dušš, pesta saab seal end Lõuna-Eesti kommete kohaselt kausi ja kopsiku meetodiga
  • Kümblustünn mahutab kuni 8 inimest.
 • Glämpingtelk 2-le

  • Glämpingtelgis on kahekohaline voodi koos voodiriietega, elekter ja väike puuküttega ahi.
 • Puhkemaja territoorium

  • Puhkemaja ees oleva 50m2 terrassi kasutamist
  • Puhkemaja territooriumi kasutamist, sh. välitualetid, palliplatsid ja rannaala.
  • Puhkemajas kohapeal oleva mööbli kasutamist (6 x 6-kohalist terrassilauda ja 36 tooli).

Kogu kompleksi on võimalik rentida ka päevaseks sündmuseks ilma majutuse ja SAUNAMAJATA, siis arvestatakse rendiperioodiks ajavahemik kell 12:00 – 24:00.

PUHKEMAJA JA SAUNAMAJA HINNAD ERALDI RENTIDES

Puhkemaja on võimalik rentida ka eraldi koos majutusega, sel juhul on teie käsutuses puhkemaja 8 tuba majutuseks, 1. korruse köök-söögituba ja puhkemaja ees olev järveterrass (50m2).

!!!Sel juhul peab arvestama ka teiste majutujatega saunamajas või telkijate või autokaravaniga peatujatega ning vali muusika ei või  teisi külalisi häirida peale kell 22:00. Samuti on sel juhul ühiskasutatavad kogu territooriumil olevad puhkealad (palliplatsid, rannaala, lõkkeplats ja välitualetid)!!!

Puhkemaja rendihinna ja saadavuse leiad kuupäevapõhiselt meie kodulehe online broneerimissüsteemist.

Samuti on võimalik eraldi rentida saunamaja, mille 2.-l korrusel on majutuskohad  ühes magamistoas “pesades” kuni 6-le ning 1. korrusel on kaminaga köök-elutuba, puuküttega saun, järve ulatuv terrass ning ujumiskai.
Saunamaja rendihinna ja saadavuse leiad kuupäevapõhiselt meie kodulehe online broneerimissüsteemist.

Lisateenusena on võimalik tellida saunamaja kõrval olevat kümblustünni 3h 80€.

Saarjärve puhkemaja territooriumile on üles seatud ka Glämping-telk, mis pakub romatilist majutust 2-le inimesele. Glämpingtelgis on 2-kohaline voodi koos patjade, tekkide ja voodilinadega, elekter ja puuküttega ahi telgi kütmiseks.
Puhkemaja terrassil on laud ja 2 tooli .
Glämpingtelgi hinna ja saadavuse leiad kuupäevapõhiselt meie kodulehe online broneerimissüsteemist.

*Kahele lapsele on võimalik panna telki 2 lisamadratsit, arvestama peab siis, et telgis on veidi kitsas. Lisavoodi lapsele maksab 20€/voodi.

LISATEENUSED

Lisateenustena on meilt võimalik tellida:

 • Helitehnika rent 120€, hinnas sisaldub: 2 aktiivkõlarit, 2 bassikõlarit, kõlarite jalad, mixerpult, mikrofon ja meiepoolne tehnika ülesseadmine ning demonteerimine.
 • Projektori ja ekraani rent 25€ päev. Projektor 16:9 resolutsiooniga, VGA, HDMI ja miniport ühendusega.
 • Baarmani teenus
 • Aerusurf ehk SUP laudade rent 15€/tund 1 laud (40€/päev 1 laud), kokku on meil 10 lauda.
 • Aerusurf instruktori teenus – kui soovite, et teiega koos oleks kogu rendi ajal meie instruktor, siis tema hind on 50€ /h
 • Kümblustünni rent 3h 80€. Kümblustünne on meie territooriumil 2:
  • 1. asub saunamaja kõrval ja
  • 2. peamaja vahetus läheduses ujumiskoha kõrval.
 • Sauna rent 30€/h (min. aeg 3 tundi), iga järgnev tund 30€. Eraldiseisev ovaalsaun asub meil peamaja lähedal 2. kümblustünni kõrval ujumiskoha lähedal. Saunas on puuküttega ahi ja pesuruum, kus saab end kausi ja kopsikuga pesta. Parim osa sauna juures on see, et sellest saab aastaringselt kohe vette joosta ja rabaveega spaahoolitsusi teha.
 • Laudlinade rent 5€/tk (valged laudlinad)

RENDITINGIMUSED JA REEGLID: 

Kogu puhkemaja kompleksi rendiaeg on alates kell 15:00 kuni järgmise päeva kella 12:00-ni, sh. ka majutus.
NB! Selle aja sisse peab mahtuma ka kogu ettevalmistusaeg. Lisatasu eest on võimalik tulla tegema peo ettevalmistusi ka varem, sellisest soovist palume eelnevalt teada anda ja meiega eraldi kokku leppida.
Iga kompleksi varem saabutud või hiljem lahkutud tund maksab 100€.

Majutuse sisseregistreerimise aeg on kell 15:00 ja välja-registreerimise aeg on kel 12:00.

Vali muusika meie väliterritooriumil on lubatud kuni kella 23:00ni.
Ilutulestik on lubatud kuni kella 23:00ni.

Puhkemaja alale ülesseatavad lavad ja telgid on lubatud ainult eelneval kokkuleppel ning nende asend tuleb eelnevalt puhkemaja esindajaga kokku leppida.

Klient on kohustatud tagama tuleohutusreeglitest kinnipidamise kogu rendiperioodi vältel.

Saarjärve puhkemaja kõikides siseruumides ja puhkemaja terrassidel ning rõdudel on keelatud suitsetada! Puhkemaja territooriumil on suitsetamiseks eraldi ala.

Saarjärve puhkemaja palub külastajatelt vastutustundlikku suhtumist ning eeldab, et kõik, puhkemaja teenuseid tarbivad külastajad, on terved ning ei ohusta teisi külastajaid ja töötajaid.

!!! Saarjärve puhkemaja palub sündmuse korraldajal pidada kinni COVID19-st tingitud reeglitest ja Terviseameti seatud piirangutest, tagada sündmusel vajalik hajutatus ja käte desinfitseerimise võimalus.!!!

TASUMINE JA BRONEERIMISTINGIMUSED

Broneeringu kinnitab 50 % broneeringutasu tasumine majutuse hinnast või vastav garantiikiri (riigiettevõtete puhul).

Broneeringutasu 50% ei kuulu tagastamisele ning arvestatakse teenustasude katteks.

2 nädalat enne sündmuse toimumist edastatakse lõplik osalejate arv ja II osamakse sooritatakse 1 nädal enne sündmuse toimumist või peale sündmust (riigiettevõtted).

Sündmuse lõplikku tellimust (ajakava, menüüvalikut, inimeste arvu, lisateenused, avatud baari soov jms.) ootame hiljemalt 2 nädalat enne sündmust.

Hinnapakkumises toodud hinnad võivad muutuda seoses riiklike maksumäärade muudatustega (nt. alkoholi aktsiis, käibemaksu muudatused jms).

Puhkemaja ja saunamaja välja rentimisel ilma meiepoolse meeskonna kohaloluta võtame rendilevõtjalt tagatisraha 200€, mille palume kanda meie kontole sündmuse alguse päevaks ja mille tagastame peale sündmust 3-päeva jooksul.

TÜHISTAMISTINGIMUSED JA ERIOLUKORRAD

Kui sündmuse eest on tasutud 100%, kuid riiklikult kehtestatakse eriolukord, mis keelab sündmuse toimumise, siis võimaluse ja sobivuse korral pakutakse kliendile sündmuse edasilükkamist või  soovikorral pakutakse kliendile teiste, Saarjärve puhkemaja poolt pakutavate teenuste tarbimist, tasutud ettemaksu ulatuses. Eriolukorra tõttu ära jäänud sündmuse eest on õigus nõuda tagasimakset  90% ulatuses tasutud broneeringutasust. Tagasimaksed toimuvad selleks koostatud maksegraafiku alusel.

Broneeringutasu 10% ei kuulu tagastamisele ning arvestatakse teenustasude katteks.

Kliendi poolt tühistatud sündmuse eest tagasimakset ei toimu.

TOITLUSTAMINE NING OMA SÖÖK JA JOOK

Toitlustust on võimalik tellida meie koostööpartnerite poolt, kes pakuvad toitlustamisel Teile täislahendust. Pakume erinevat tüüpi toitlustust ja kindlasti leiate nende seast oma sündmusele sobivaima. Kõik toitlustajad tulevad kohale oma serveerimisnõude, sööginõude- ja söögiriistadega ja samuti koristavad need ise – seega Teile ei jää mingisugust koristamise kohustust.

Kui aga otsustate, et soovite oma sündmusele tuua oma söögi ja joogi, siis peaksite kindlasti arvestama ka oma nõude, klaaside, söögiriistade ja serveerimisvahendite kaasa võtmisele. Puhkemajas puudub profiköök ja nõudeladu. Puhkemaja köögis on olemas nõud kuni 32-le inimesele 1 komplekt. Soovikorral on teil võimalik nõusid ja peo inventari rentida (küsige pakkumist).

 • Oma toitlustuse toomisega palume kindlasti arvestada, et toitlustaja lisaks toitlustamisele tegeleks ka laudade katmise, paigutuse, dekoreerimisega ning samuti peojärgse koristusega.
 • Peojärgne koristus peab olema tehtud järgmise päeva kell 12:00-ks.
 • Oma toitlustust võttes ei paku meie majutujatele hommikusöögiteenust.

TRAHVID KOKKULEPETE RIKKUMISEL

 • Inventari lõhkumisel ja rikkumisel tasub klient toote soetamismaksumuse + lisaks 15% maksumusest, mida arvestatakse transpordi ja asjaajamise kuluks.
 • Toa/sauna võtme kaotamise trahv 20€/ võti.
 • Puhkemaja ja saunamaja tuleb tagastada samas konditsioonis nagu puhkemaja Teile üle antakse, see tähendab, et nõud on pestud (pandud nõudepesu masinasse), lauad ja tasapinnad koristatud (ei ole prügi ja kasutatud/musti nõusid täis), ning maas ja õuealal ei vedeleks prügi ja suitsukonisid. Vastasel juhul on Saarjärve puhkemajal õigus nõuda koristamise tasu 200€, mis arvestatakse maha tagatisrahast.

KESKKOND JA SÄÄSTLIK TURISM

Kuna Saarjärve puhkemaja asub Kuulma maasikukaitseala serval, siis meie jaoks on oluline rohelise ja jätkusuutliku turismi arendamine. Seetõttu on meie jaoks oluline, et meie puhkemaja toodaks vähe jäätmeid ning oleks plastiknõude vaba.

Meie puhkemajas sorteeritakse jäätmeid, seetõttu palume Teil sorteerida eraldi järgnevad jäätmed (instruktsioonid on olemas ka puhkemajas ja selle teritooriumil):

 • paber ja papp
 • klaas
 • plastikpakend ja kartong
 • plastiktaara ja alumiiniumtaara

Samuti palume mitte kasutada plastikkõrsi, plastiknõusid ja plasttopse ning kaaluda nende asendamist biolagunevate ühekordsete nõude ja joogikõrtega. Lisaks on Saarjärve puhkemajas olemas korduvkasutatavad joogitopsid, mida me oma puhkemajas peetavatele sündmustele pakume.

Sellega seoses soovime Teid informeerida, et Teie korraldatavale sündmusele pakume korduvkasutatavaid joogitopse, millele on võimalik peolistel kohapeal oma nimi peale kirjutada või tops märgistada. Anname iga sündmuse algul vastutavale isikule välja teatud arvu topse ja soovime, et peo lõpuks need meile ka tagastatakse.

Kui sündmuse lõpuks ei  tagastata joogitopse sama arvu ulatuses, mis neid välja anti, siis esitame kaduma läinud topside eest arve. 1 joogitopsi hind 5€ (sisaldab KM).

Lisaküsimuste korral ja hinnapakkumise saamiseks, palume kirjutada aadressil
info@saarjarve.ee või
helistada tel. nr.  +372 5196 8585
Täname teid koostöö eest!
Saarjärve Puhkemaja meeskond