fbpx

Seminarid

Seminariruum Lõuna-Eesti metsade vahel

Otsid inspireerivat seminarikohta?

Saarjärve Puhkemaja pakub erinevaid seminariruumi võimalusi Lõuna-Eestis, kauni looduse keskel.

Meie peamaja 2. korruse saal sobib nii seminariruumiks kui ka peoruumiks. Seminariruumina mahutab saal kuni 30 inimest, baariga tantsusaalina kun 40 inimest.

Lisaks on Teil võimalik rentida oma sündmuseks ka peamaja 1. korrusel asuv avatud köögiga söögituba. Ümarguste laudadega paigutusega mahub pidulikuks õhtusöögiks istuma kuni 40 inimest, mugavaks seminari pidamiseks aga diplomaadi-stiilis kuni 16 inimest.

Kui teid aga paelub vabas looduses seminari pidamine, siis selleks tarbeks on meil 2. korruse terrass, mis on kolmest küljest tuule eest kaitstud kuid maalilise järvevaatega – ka sinna saame me panna üles seminarilauad, ekraanid ja projektori.

Alates oktoobrist 2021 on Saarjärve Puhkemaja Kuplandi liige.

Mis on Kupland?

Kupland on Kagu-Eesti kaugtöövõrgustik, mis ühendab endas 28 erinevat kohta, kuhu saad Lõuna-Eestisse kaugtööd tegema minna.

Loe lähemalt Kuplandist.

Broneeri oma meeskonnale seminariruum

Mida me pakume

Piiramatu mahuga WiFi
Kaasaegne esitlustehnika ja helitehnika
Kliimaseade / konditsioneer
Vaade ja looduslik valgus
Pehmed toolid

Kaminaga köök-söögituba 1. korrusel

Max. 16 inimest

Saarjärve Puhkemaja 1. korrusel on suur 50m2 köögiga söögituba, millel on ka eraldi kaminanurk. Söögituba sobib ideaalselt seminaride või koosolekute pidamiseks väiksematele gruppidele 6-16 inimest. Toitlustuseks on sellesse ruumi võimalik mahutada ära kuni 40 inimest ümarate laudade taha. Söögituppa saab üles panna projektori ja ekraani, samuti on seal olemas kõlar taustamuusika esitamiseks. Söögitoas on võimalik kasutada eelneval kokkuleppel ka kööki – ideaalne näiteks ka kokanduskursuse korraldamiseks või meeskonnaga ühiskokkamiseks.

Broneeri seminariruum

Retro seminariruum 2. korrusel

Max. 30 inimest

Meie peamaja 2. korruse saali iseloomustab 1970-ndate arhitektuur. Endine Põlva KEKi suvila peosaal on olnud värvika ajalooga ja ka praegu on ruumis säilinud algselt peomajja disainitud baarilett ja pukid ning saarepuust laudisega seinad.
Oleme sellele lisanud kaasaegse valguslahenduse ja modernse esitlustehnika, ning loomulikult kõige tähtsama – mugava mööbli ja pehmed toolid.
Seminariruumi saab üles seada ka nn. free-style moodi, et kogu seltskond istub mugavates tuugtioolides või kott-toolidel ja kiikedel, et ideedel oleks ruumi lennata.

Broneeri seminariruum

Meie võimalused:

  • Majutuskohti tubades: 2 maja peale kokku 38
  • Seminariruum: mahutab kuni 30 inimest
  • Saun: Saunamaja koos kümblustünniga järve kaldal
  • Toitlustus: võimalik tellida toitlustus
  • Aerusurfi rent: järve avastamiseks
  • Suur maa-ala: eraldatud kohas