fbpx

Üldtingimused.

1. Tellimistingimused
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna https://www.saarjarve.ee (edaspidi Saarjärve Puhkemaja broneerimise keskkond) omaniku Kodu Rand OÜ vahel Saarjärve Puhkemaja broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Saarjärve Puhkemaja broneerimise keskkonna vahendusel teenuste ja toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Broneerimise keskkonnas tohib tehinguid teha vähemalt 18 aastane teovõimeline isik. Nõuetele mittevastava isiku poolt sooritatud tellimuste tagajärgede eest vastutab isik, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.
1.4. Saarjärve Puhkemaja ei müü alkoholi alla 18-aastastele klientidele. Puhkemajal on õigus isiku vanuse tuvastamiseks küsida isikuttõendavat dokumenti ning alaealise kliendi korral keelduda tellimuse täitmisest. Alaealise poolt tehtud alkohoolseid jooke sisaldavate lisatellimuste ettemaks tagastatakse ainult alkohoolse joogi maksumuse ulatuses isikule, kelle pangakontot või krediitkaarti kasutades on tasu maksmine sooritatud.

2. Hinnainfo
2.1. Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksusid.
2.2. Jälgige tähelepanelikult valitud hinnainfot. Ettemaks on kohustuslik osadele hindadele. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis puhkemajal on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
2.3. Kui majutuse eest ei ole eelnevalt tasutud, tuleb seda teha saabumisel majja kohalikus valuutas.
3. Maksetingimused ettemaksuga toodetele
3.1. Kliendi poolt Saarjärve Puhkemaja broneerimise keskkonna vahendusel ostetud teenuse/ toote eest tuleb tasuda kogu valitud teenuse maksumus. Tasu maksmisega kinnitab klient, et ta on tutvunud kõikide teenusepakkuja poolt broneerimise keskkonna kaudu kättesaadavaks tehtud tingimuste ja reeglitega ning aktsepteerib neid.
3.2. Online broneerimise keskkonnas määratud summa tasumine toimub ülekandega internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Internetipanga vahendusel on võimalik ülekandega maksta järgmistest pankadest:
Eesti – Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop pank ja Pocopay.

Vahetult pärast ülekande või kaardimakse sooritamist peab klient makse koheseks registreerimiseks klõpsama nuppu „tagasi kaupmehe juurde“.

4. Tellimine ja tellimuse kinnitus
4.1. Tellimuse tegemisel palun sisestage tellimissüsteemi nimi, telefoninumber, e-mail, aadress, saabumise kuupäev ja ööde arv. Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse. Tellimused promo koodiga – promo koodi saamiseks on vajalik lepingu sõlmimine Kodu Rand OÜ ettevõttega otse. Kõik detailid (promo koodi nimi, kehtivuse aeg, tingimused jne) lepitakse kokku personaalselt teie ja majutusasutuse vahel (epost: info@saarjarve.ee või telefon +372 51968585). Teie tellimus on kinnitatud, kui olete saanud tellimuse kinnituse.

5. Tellimuse tühistamine, muutmine ja raha tagastamine
5.1. Majutuse ja majutuse pakettide ostu puhul kehtivad majutusele ja pakettidele erinevad annulleerimise ja raha tagastamise tingimused. Majutuse ja majutuse pakettide muutmise, annulleerimise ja raha tagastamise tingimused on kirjas broneerimise keskkonnas valitud majutuse ja/ või majutuse paketi hinnakirjelduses. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis hotellil on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.2. Majutuse ja/ või majutuse paketi kehtivus on majutuse ja/ või majutuse paketi alguse ja lõpu kuupäev. Kehtivusaja ületamisel muutub majutus ja/ või majutuse pakett kehtetuks ning see ei kuulu tagastamisele ega ümber vahetamisele.
5.3. Tellimuse muutmiseks palun tehke uus tellimus ja tühistage eelmine. Uue tellimuse tegemisel võib olla muutunud hind ja saadaolev majutuse kategooria.
5.4. Kui te tühistate ettemaksu tingimusega hinna, siis majutusasutusel on õigus ettemakstud summat mitte tagastada.
5.5. Hilisema annulleerimise puhul võib majutusasutus rakendada trahvi esimese öö maksumuses. Kui majutusasutus kandis mingisuguseid kulutusi, mis on seotud teie tellimusega, peab ka need hüvitama.
5.6. Teile saadetud kinnitavas e-kirjas on märgitud täpne tühistamiste tähtaeg, enne mida tuleb teha kõik tühistamised, et vältida tühistamistasusid. Lugege palun hoolikalt majutusasutuse reegleid.

6. Privaatsuspoliitika
6.1. Online broneerimise keskkonnas tellimuse ja ostu sooritamisel esitatud isikuandmed on konfidentsiaalsed ja neid töödeldakse vastavalt isikuandmete seaduse nõuetele.
6.2. Saarjärve Puhkemaja ei avalikusta kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooletele ilma Kliendi nõusolekuta, välja arvatud seaduses sätestatud juhtudel.
6.3 Töödeldavateks isikuandmeteks on andmed, mida küsitakse Ostjalt tellimuse vormistamisel (ees-ja perekonnanimi, aadress, telefoninumber, e-posti aadress).
6.4 Pangalingiga maksmise turvalisus on kaitstud SSL-turvaprotokolliga, mis tagab selle, et vahetatavat informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Maksekeskus AS hoiab Tellija kaardiandmeid turvaliselt ning ei jaga neid kunagi kaupmeeste ega kolmandate osapooltega. Kaupmehe poolt ligipääsetav informatsioon piirdub kaardi tüübi (nt. Visa või MasterCard) ning kahe viimase numbriga kaardinumbrist. Edhotels OÜ on isikuandmete vastutav töötleja. Edhotels OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.
Maksekeskus AS on PCI-DSS nõuetele vastav teenusepakkuja, kes pakub makselahendusi, sh vahendab Visa ja MasterCardi makseid, Euroopa Liidus tegutsevatele kaupmeestele ning muudele teenusepakkujatele.
Kaardiandmete salvestamine toimub ainult läbi turvalise SSL ühenduse ning kaupmehel ega kolmandatel osapooltel pole täielikele andmetele ligipääsu.
Juhul kui Kodu Rand OÜ’l tekib vajadus tellimuse tühistamise, muutmise ja raha tagastamise tingimustes toodud juhtudel ja ulatuses tagastada tasutud summa Ostjale siis kasutatakse selleks Maksekeskuse turvalist keskkonda.

7. Lisainfo puhkemajade kohta
7.1. Saabumine ja lahkumine. Majutusruumid on teie kasutuses saabumispäeval kella 15:00-st kuni lahkumispäeval kella 12:00-ni.
7.2. Suitsetamisreeglid. Meie puhkemaja on mõeldud mittesuitsetajatele. Kui puhkemaja külaline rikub suitsetamiskeelu korda, on puhkemajal õigus nõuda kliendipoolset kulude hüvitamist.
7.3. Lemmikloomad. Lemmikloomad on meie hotellis lubatud lisatasu eest.
7.4. Lisavoodi hinnapoliitika. Mõned meie toad mahutavad 1 lisavoodi või 1 beebivoodi. Hind on 20 EUR per öö.
7.5. Parkimine. Tasuta parkimine puhkemaja alal.

8. Muu
8.1 Kliendi ja Kodu Rand OÜ vahel broneerimise keskkonna vahendusel teenuste tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

Ettevõtte juriidiline nimi: Kodu Rand OÜ
Reg.nr: 12960521
KM nr: EE101842510
Aadress: Saarjärve tee, Viira küla, Räpina vald, Põlvamaa, 64224
Panga nimi: LHV
IBAN kood: EE907700771002434602
SWIFT kood: LHVBEE22XXX
Telefon: +372 5196 8585
E-mail: info@saarjarve.ee
Kodulehekülg: https://www.saarjarve.ee