fbpx

Reviews

Olen lausa kaks korda sellel suvel sattunud (no eks need sattumised olid ikka planeeritud ka)
Liisi ja Raigo muinasjutulisse “järvemetsa”
Mida paremat üks hing võiks veel soovida: lahke ja lõbus pererahvas, hõrgud road, vaikus, kõige puhtam ja värskem õhk. Saarjärv kutsub nii ujuma, kui SUP-itama. Saunalavalt vaatad läbi akna maalilisele järvele, kõhklejatele enne järve sulpsamist toodud sammuke lähemale tünnisaun. Jaluta vasakule või paremale,
igalpool võtab sind oma rüppe lummav mets. Puhtamat, vaiksemat ja paremat kohta oleks keeruline leida.

Kristel Tallinnast — Facebook

Olime oma seltskonnaga teie juures ja mulle väga meeldis!

Meeldisid veel need skandinaavialikus vintage stillis helged toad ja muud ruumid, mis olid renoveeritud juba, väga maitsev hommikusöök ja idülliline asukoht. Selline eriline atmosfäär oli. (Ainus miinus oli ehk see, et toad kostavad hästi läbi, aga meid see ei seganud)

Terje Tartust — E-kiri

Saarjärve puhkemaja oli minu jaoks muinasjutuline leid peale väsitavat matkateekonda. Saime toa peamaja teisele korrusele, ukse ees terrass vaatega järvele. Lahke pererahvas tekitas nii omase tunde, nagu viibiks kodus. Väga peen ja maitsev hommikusöök serveeriti otse meie toa ukse ette, terrasile. Väga uudne kogemus oli ka SUP-lauaga sõit järvel. On vähe kohti kuhu ma tagasi tahan (sest maailm on ju avastamisi täis), aga Saarjärve puhkemajja tahan kindlasti tagasi.

Jana Pärnust — Google

Muinasjutuline koht, imelised päikeseloojangud ja linnulaul, sügisel seeneturistide paradiis😀, lahke pererahvas ja tore vastuvõtt. Need positiivsed emotsioonid ja vaikus mida seal nautida saab jõuavad kohale siis kui pöörad autonina linna …

Kerli Tallinnast — Google

Events

Among going manor who did. Do ye is celebrated it sympathize considered. May ecstatic did surprise elegance the ignorant age. Own her miss cold last. It so numerous if he outlived disposal. How but sons mrs lady when. Her especially are unpleasant out alteration continuing unreserved resolution. Hence hopes noisy may china fully and. Am it regard stairs branch thirty length afford.

Silent disco

Silent Disco

Veinipokker

Veinipokker

Screenshot 2024-03-01 at 13.55.26

Sommeljee tuleb külla