fbpx

COVID19 info

Põlvamaa Arenduskeskuse poolt välja antud märgisega “Siin on COVID-19 turvaline” kinnitame, et järgime meie tegutsemisvaldkonnale kehtestatud Vabariigi Valitsuse korraldusi ja Terviseameti juhiseid, hoiame end nende järgimiseks infoga pidevalt kursis ning aitame külastajatel täita kohapeal viiruse vältimise reegleid.

With the COVID-19 safety label, trusted to us by Development Centre of Põlva County we confirm that we follow the requirements and instructions of the Government and the Health Board of Estonia (https://kriis.ee/en) established for our industry or field, that we keep up to date with the information, and that we help visitors comply with the infection-prevention guidelines on site.

Saarjärve Puhkemaja pererahvale läheb korda meie pere ja külaliste heaolu, tervis ning turvalisus. Järgime tähelepanelikult kõiki Vabariigi valitsuse ja Terviseameti poolt väljastatud juhiseid, rakendades vajalikke ettevaatusabinõusid ning oleme liitunud ka “Siin on turvaline” märgisega. Mistõttu tulenevalt Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud piirangutest, tuleb enne Saarjärve Puhkemaja peamaja külastamist esitada külastajal üks järgmistest tõenditest:

  • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
  • COVID-19 läbipõdemise tõend

Tõendit küsime kui sina ja sinu perekond viibib meie puhkemajas samal ajal koos meie personali ja teiste külalistega.

Kui sa peatud oma seltskonnaga saunamajas või glämpingtelgis…

…siis me su käest COVID-19 tõendit ei küsi.

Glämpingtelki ja sauunamajja tulles pakume sulle kontaktivaba check-ini ja check-outi.

Saarjärve Puhkemaja peamajas viibides…

Kui sa viibid Saarjärve Puhkemaja peamajas samaaegselt teiste külalistega, siis palume sul kanda maski ja sisenemisel desinfitseerida käed ning saabudes esitada üks ülalmainitud tõenditest.

Kui sa rendid terve puhkemaja oma perele või seltskonnale, siis anname me kogu maja sinu käsutusse ja siis oled sina nö. sündmuse korraldaja ja järgid, et sinu sündmus oleks hetkel Eesti Vabariigis kehtivate piirangutega kooskõlas.

Meie omalt poolt…

…kinnitame, et järgime pidevalt Terviseameti juhiseid;

…desinfitseerime ja puhastame üldkasutatavad pinnad peale iga külastaja lahkumist;

…tuulutame ruume pidevalt pärast külaliste vahetumist;

…hoolitseme selle eest, meil on olemas desinfitseerimisvahendid puhkemaja sissepääsude juures aga ka kõikide kätepesukohtade juures;

…jälgime, et Saarjärve Puhkemaja peamaja külastajad kannaksid maski kui peamajas viibivad erinevad seltskonnad.

 

Lisainfo saamiseks palun võta meiega ühendust: tel +372 5196 8585